Dom na Kaszubach

Dom na Kaszubach - Sominy

Dom na Kaszubach

 • port1
 • port2
 • port3
Opis projektu
 • CraftCMSnet
 • Hosting
 • jQuery
 • Logo firmowe
 • PHP
 • Pozycjonowanie
 • Projekt graficzny
 • xHTML
zobacz stronę

Piękny Dom na Kaszubach na sprzedaż nad jeziorem somińskim (200m od brzegu) na sprzedaż wraz z dużą działką 1838 mkw. Jezioro Somińskie zajmuje powierzchnię 433,1 ha i jest otoczone lasami Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Piękny domek na Kaszubach. Dojazd szosą od strony Bytowa do wsi Sominy, a następnie około 50 m piaszczystą drogą gruntową. Działka ogrodzona płotem z żerdzi drewnianych zagospodarowana na sadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. W tylnej części działki młody las sosnowy. Na działce znajduje się altana kryta strzechą, na kamiennej podmurówce. Utwardzony wjazd do garażu znajduje się od tyłu budynku. W sąsiedztwie położone są inne budynki o podobnej wielkości i architekturze, a także tereny niezabudowane. Z tarasu oraz balkonu roztacza się malowniczy widok na okolicę oraz pobliskie jezioro Somińskie. Działka w kształcie prostokąta, z lekkim spadkiem terenu w kierunku tylnej części. Budynek częściowo podpiwniczony. Centralne ogrzewanie zasilane piecem olejowym typu BUDERUS. W piwnicy znajdują się pomieszczenia kotłowni, pomieszczenia gospodarcze, schowek pod schodami oraz garaż, glazura do pełnej wysokości.. Na parterze znajduje się wiatrołap, przedpokój z drewnianymi schodami prowadzącymi na piętro, salon z wyjściem na taras (duże dwuskrzydłowe drzwi) oraz kominkiem narożnym z żywym ogniem, duża widna kuchnia, WC oraz sypialnia. W pomieszczeniach na parterze na podłodze terakota (za wyjątkiem sypialni, gdzie położone są panele), na ścianach tynk typu "kornik", strop stylizowany na belki drewniane. W kuchni dodatkowo glazura nad ciągiem kuchennym oraz wyodrębniony aneks jadalny. W w.c. znajduje się ustęp i umywalka, glazura do pełnej wysokości. Schody na piętro drewniane, ażurowe, ze spocznikiem na półpiętrze. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Pomieszczenia częściowo ze skosami wyłożonymi boazerią drewnianą. Z największej sypialni wyjście na balkon od strony południowej. W łazience na górze znajduje się umywalka, kabina natryskowa i ustęp. W budynku znajduje się poddasze z wejściem schodami drabinkowymi. W całym domu okna PCV, stan bardzo dobry, wszystkie pomieszczenia czyste i zadbane.

Miejscowość Sominy leży na Kaszubach, w gminie Studzienice, 20 km od najbliższego miasta Bytów, w woj. pomorskim. Wieś położona jest nad jeziorem Somińskim, Dywańskim, które połączone są z jeziorem Kruszyńskim oraz Skoszewskim i liczy około 300 mieszkańców. We wsi znajdują sie dwa sklepy spożywczo - przemysłowe, restauracja, bar oraz auto naprawa, tartak oraz drewniany, zabytkowy kościół i kwatery prywatne dla turystów. Okolica o wysokich walorach turystycznych i przyrodniczych.

wybrane projekty z kategorii "Strony www"

Copyright © Craftnet. All right reserved. Informacja o cookiesSilnik : CraftCMSnet
top